Ax-Sērija: nepārtrauktās tintes strūklu printeri
Ātrums, precizitāte un spēja darboties sarežģītās un daudzveidīgās vidēs sniedz jaunākajiem Domino Ax-sērijas nepārtrauktās tintes printeriem unikālas tehnoloģiskās priekšrocības. Nozares sasniegums- mūsu jaunās paaudzes tintes pilienu tehnoloģija nodrošina tintes lietojuma, pilienu precizitātes un izvietojuma ieguvumus ar tradicionālo drukas ātrumu. Mūsu revolucionārā i-Pulse sistēma ļauj ātri drukāt augsta kontrasta, noturīgus ziņojumus un vairākas rindas lielā ātrumā. Mūsu i-Pulse tintes pielīp plašam substrātu klāstam – pat vissmagākajiem virsmām.
Vienkārši- nepārtrauktas tintes drukas tehnoloģija ir viens no visbiežāk izvēlētajiem marķēšanas risinājumiem. Tas ir ātrs, izturīgs, izstrādāts tā, lai būtu viegli lietojams, elastīgs uzstādīšanai un, pats labākais, ir ārkārtīgi daudzpusīgs: ar to var drukāt praktiski uz jebkuras virsmas. Domino ir novatorisks nepārtrauktas tintes printeru ražotājs, kas jau vairāk nekā 40 gadus ir noteicis nozares standartu kvalitātes, uzticamības un daudzpusības jomā. Mēs varam nodrošināt drukas risinājumu, kas ir izstrādāts tieši Jūsu vajadzībām.

Jomas, kur pielieto:
Ēdiena produkti Personālā higēna
OlasMājsaimniecības preces
FarmācijaRūpniecības nozares
Tabaka

Bezkontakta drukāšanas tehnoloģija
Teksti, svītrukodi un logotipi
Ērta apkope
Tintes dažādība213939
Maksimālais drukas ātrums7.1m/s9m/s9m/s
Lietotāja interfeissIebūvēts 7collu
skārienjūtīgs ekrāns
Pārvietojams 7 vai 10.4collu
skārienjūtīgs ekrāns ar stiprinājumiem
Atvienojams 7 vai 10.4collu
skārienjūtīgs ekrāns ar stiprinājumiem
ProgrammatūraQuickStep 3QuickStep 3QuickStep 3
KorpussIP55 Nerūsējošais tērauds ar IP66 zonas elektronisko korpusuJūras kvalitātes nerūsējošā tērauda skapis ar IP66 zonas elektronisko korpusu
Izmēri37.3cm (H)
40.0cm (W)
39.3cm (D)
41.0cm (H)
43.0cm (W)
38.0cm (D)
41.0cm (H)
43.0cm (W)
38.0cm (D)
BrošūraApskatītApskatītApskatīt

Galerija