Etiķešu printeri

Etiķešu printeru klāsts ir ļoti plašs. Bieži vien ir grūti izvēlēties starp divām versijām, tāpēc mēs sniegsim Jums profesionālu konsultāciju un padomus par piemērotāko printera modeli un uzlīmju projektēšanas programmu, savienosim tos un apmācīsim strādāt ar tām, kā arī veiksim iekārtu tehnisko apkopi.

Standarta etiķešu printeri

Daudzfunkcionālie uzlīmju printeri, saukti arī par etiķešu printeriem, ir kompakta izmēra ofisa ierīces, kas paredzētas etiķešu drukāšanai. Šie printeri ir ļoti ērti un viegli saprotami un iemācīties strādāt ar šādu printeri ir ļoti vienkārši. Printeri ir pierādījuši sevi strādājot arī ļoti putekļainās un aukstās telpās.

Rūpnieciskie printeri

Paredzēti augstas veiktspējas un liela apjoma drukāšanai. Mūsu rūpnieciskie termoprinteri ar lielu drukāšanas ātrumu un augstas kvalitātes drukas galviņas tehnoloģiju nodrošina augstas kvalitātes, skaidras un spilgtas uzlīmes. Rūpnieciskie printeri ir uzlaboti ar tādām funkcijām kā krāsu skārnienjūtīgo LCD ekrānu, Wi-Fi un Bluetooth. Šajos printeros ir ērti lietot lielos etiķešu ruļļus.