Tintes un šķīdinātāji

Tintei ir svarīga loma produktu marķēšanā un iepakojuma kvalitātē un noturībā. Piedāvājam tikai atzītu ražotāju pārbaudītas tintes, kas nodrošina gan augstas kvalitātes drukas rezultātus, gan printera darbību bez traucējumiem.

Domino / Domino Wiedenbach
Mēs piedāvājam tikai oriģinālās Domino tintes un šķīdinātājus. Tintes izvēle ir ļoti svarīga, lai aptvertu visas Jūsu marķēšanas vajadzības. Domino ir izstrādājis dažādas tintes, kas paredzētas pārtikai un dzērieniem, kā arī farmācijas, elektronikas, koka un metāla rūpniecības marķēšanai. Mēs piedāvājam desmitiem tintes, kas ir videi draudzīgas, ātri žūstošas ​​un izturīgas pret spirtu.

Visas tintes ir pārbaudītas saskaņā ar Domino printeru tipiem testa laboratorijā. Tintes ir pielāgotas tā, lai tās labi darbotos ar attiecīgajiem printeriem, kas nodrošina vienmērīgu ražošanas procesa norisi.

Tintes ir kasetnēs, kas aprīkotas ar dozēšanas vārstu. Tāpēc tās ir viegli lietot un tinte neizlīst to liekot virsū. Kasetnes ir marķētas ar tekstiem, simboliem un krāsām, tāpēc sajaukšanās tiek samazināta līdz minimumam. Arī pārplūdes risks ir ļoti minimāls, pateicoties tintes kasetnēm, kuras nav manuāli jāizlej.

Izejmateriālu Datu Drošības lapas pieejamas:

Atvērt Šeit