Pašlīmējošās etiķetes
Mēs piedāvājam dažāda izmēra un formas pašlīmējošās etiķetes pārtikas un nepārtikas preču aprakstiem, sastāviem, svītrkodiem, reklāmai, svariem.

Baltas un krāsainas uzlīmes piedāvājam no augstas kvalitātes termo, necaurspīdīga, glancēta, pusglancēta papīra vai ūdensnecaurlaidīga, taukizturīga un ķīmiski izturīga polietilēna caurspīdīgas un baltas plēves, ko ražo somu uzņēmums “Raflatac”. Izgatavosim arī reklāmas etiķetes no metalizēta zelta vai sudraba, koši krāsaina papīra.

Pašlīmējošo etiķešu ražošanā izmantotie materiāli – PAPĪRS

VELLUM – visbiežāk izmantotais papīrs produktu etiķešu, kā arī informatīvo etiķešu izgatavošanai.
COAT – daļēji glancēts papīrs dažādiem pielietojumiem, augstas kvalitātes krāsainu etiķešu izgatavošanai.
THERMAL ECO – standarta jutības termopapīrs, piemērots svēršanas iekārtu etiķetēm, cenu marķēšanai, preces aprakstam mazumtirdzniecībā, lieto sausā vidē.
THERMAL TOP – termopapīrs universālam pielietojumam, ko izmanto svēršanas iekārtu etiķetēm, kad nepieciešama drukas izturība pret dabisku ietekmi, tas neizbalē un nekrāsojas. Bieži lakots papildus.
PP, PE (MATT, GLOSS vai CLEAR) – polietilēna plēve, ūdensizturīga, tauku izturīga un ķīmiski izturīga. Lieliski piemērots lietošanai kosmētikas, parfimērijas jomās.
SILVERVAC/ GOLDVAC – metalizēts sudraba/zelta papīrs, piemērots ļoti augstas kvalitātes glancētu etiķešu ražošanai. Bieži izmanto reklāmai un dekorācijām.
FLUOR – ļoti spilgtas krāsas papīrs, piemērots reklāmas etiķetēm.

UNIVERSAL – populārākās uzlīmes, lieliski piemērotas uzklāšanai uz dažādām virsmām, saglabājas ilgu laiku.
ADHESIVES FOR FROZEN PRODUCTION – labi pielīpošas līmes mitriem, aukstiem produktiem, piemērotas produktiem, kas tiek turēti ledusskapī temperatūrā no -20°C līdz -40°C.
STRONG ADHESIVES – lieliski piemērotas uzklāšanai uz nelīdzenām, mitrām virsmām, ļoti spēcīga sākotnējā adhēzija.
SUPER STRONG ADHESIVES – uzlīmes piemērotas ļoti raupjām virsmām, kad neturās parastās etiķetes– piemēram, riepām, citām gumijas virsmām.
EASILY REMOVED ADHESIVES – uzlīmes, kas viegli noņemamas pat pēc ilgstošas ​​lietošanas.
WASHABLE ADHESIVES – ar ūdeni viegli noņemamas uzlīmes, piemērotas vairākkārt lietojamiem konteineriem.