Lāzera vektoriālā druka


d seriesDomino ir aizsācis un šobrīd ir lielākais CO2 lāzera marķēšanas sistēmu izstrādātājs un ražotājs pasaulē. Iegūstot pieredzi un apstrādājot rezultātus praksē, uzņēmums Domino ir izveidojuši lāzeru kodēšanas sistēmu, kura ir uzstādījusi jaunus rūpniecības standartus pasaulē.

Kā tas darbojas:

Infrasarkananais lāzera stars uzlādējas mēģenē piepildītā ar oglekļa dioksīdu, kura ir bloķēta vienā galā ar necaurredzamu un otrā ar caurspīdīgu spoguli. Daži no lāzera stariem iet cauri caurspīdīgajam spogulim un nokļūst uz signāla sadalītāja, kas sastāv no vadošajiem spoguļiem. Ar vadošo spoguļu palīdzību un papildus fokusa lēcām, lāzera stars tiek pozicionēts uz drukājamās virsmas, tādējādi izdedzinot drukājamās virsmas augšējo slāni un atklājot apakšslāni. Tādējādi uz virsmas tiek izveidots neizdzēšams un nenoskrāpējams attēls.

 Howscribinglaserworksanimatedgif

Vektoriālās lāzeru sistēmas:

Uzņēmums Domino ir izstrādājis vektoriālas lāzeru marķēšanas printerus (D un D+sēriju) , kuri var drukāt fiksētu un mainīgo tekstu, grafiskos attēlus un svītrkodus uz dažāda veida materiāliem, tostarp plastmasas, stikla, papīra, kartona, uc. Šīs tehnoloģijas printeri ļauj marķēt, gan kustībā esošus, gan nekustīgus materiālus.

Lāzera marķēšanas iekārtām nav nepieciešami palīgmateriāli, nav nepieciešami ne tinte, ne citi šķidrumi. Sistēmas ir vienkāršas un viegli lietojamas, tādējādi, ātri atmaksājas.

 

Tehnoloģijas priekšrocības:

• Augstas kvalitātes druka

• Drukas kvalitāte nemainās drukājot uz kustīgiem vai nekustīgiem materiāliem

• Druka jebkurā virzienā

• Plašas iespējas grafisko attēlu drukāšanā

• Minimālas uzturēšanas izmaksas un ērti lietojama iekārta

 

Paraugi:

laser samplelaser sample1laser sample2laser sample3